top of page
Screenshot_1.png

ārsta konsultācijas

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Ārsta konsultācijas jautājumos par:

 • sejas ādas problēmām un to risināšana,

 • ādas un zemādas jaunveidojumu diagnostika un likvidācija,

 • ārsta onkologa konsultācija( diagnostika un nosūtīšana tālākai terapijai, simptomātiskā terapija, onkoloģisko slimnieku dinamiska novērošana),

 • anti- aging programmas sastādīšana.

ārsta konsultācijas

Dermatoskopija

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Dermatoskopija ir ādas izmeklēšanas metode ar ierīci, ko sauc par dermatoskopu, kurš nodrošina ādas veidojuma daudzkārtēju palielinājumu, kā rezultātā var tikt analizētas tā struktūras un noteikts malignizācijas risks. 

Ādas virsmai praktiski nav jāpieskaras Tiek izmantota polarizētā gaisma, kura novērš atspulgu no ādas virsmas un iekļūst dziļāk ādā. Iegūto attēlu iespējams pārnest uz telefonu vai datoru un saglabāt, lai skatītos veidojuma attīstību dinamikā.

Kriodestrukcija

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Kriodestrukcija – Mazinvazīva metode, kuru pielieto daudzu labdabīgu ādas veidojumu likvidācijai. Iedarbojoties uz audiem ar zemo temperatūru, notiek kontrolējama izmainīto audu sašķelšanās, arī vēža šūnu. 

Šķidrais slāpeklis vārās pie -196 grādiem. Lielākā daļa šūnu iet bojā pie -20 līdz-30 grādiem. Ļaundabīgās šūnas iet vairākums bojā pie -40 līdz -50 grādiem. Šādu temperatūru var sasniegt 30 sekundēs, ja veidojumam tiek pietiekami uzpūsts šķidrais slāpeklis. Jaunveidojums iet bojā pēc apstrādes ar šķidro slāpekli tāpēc, ka šūnās veidojas ledus kristāli. 

Audu destrukcijas pakāpe ir atkarīga no sasaldēšanas ātruma un sasniegtās minimālās temperatūras. Iekaisums parādās 24 stundu laikā pēc audu apstrādes, kas arī palīdz likvidēt izmainītos audus. Iesaistās arī imunoloģiskie mehānismi. Vairākkārtīgs sasaldēšanas un atkausēšanas cikls dod lielāku izmainīto audu bojājumu, kā rezultātā šie audi atmirst. 

Kriodestrukciju izmanto , lai nosaldētu vīrusa kārpas, papillomas, kondilomas, kontagiozos moluskus, bazaliomas, plakanšūnu vēža jaunveidojumus, keratoakantomas, solāro lentgio un c.

Nosaldētais veidojums īsā laikā nedaudz palielināsies, izveidosies tulznai līdzīgs ūdeņains pūslītis, kurš dažas dienas var pasulot , izdalot šķidrumu no caurspīdīga līdz viegli sārtam. Pēc tam veidosies iekaisuma process ar nedaudz nekrotiskiem audiem un visbeidzot lēni ,iekaisumam sausējoties, izveidosies sausa krevele, kas pati nokritīs. 

Process var ilgt no dažām dienām līdz pat mēnesim, atkarībā no apstrādātā veidojuma lieluma. Ja vēl ir palikuši plus audi, kriodestrukciju atkārto, līdz āda ir gluda un nav manāms, ka būtu tur kādreiz kāds veidojums bijis. Pēcapstrādes periodā bojātos audus nedrīkst ārstēt, lai jaunveidojuma audi neatveseļotos. Drīkst bojāto vietu notīrit dažas reizes dienā ar 40 grādīgu spirtu.

Mezoterapija

Pretgrumbu injekcijas.png

Mezoterapija ir metode, kad zem ādas apmēram 2-4mm dziļumā dermas līmenī ar speciāla aparāta NANOPORE TURBO-ROLLER palīdzību ( ļoti tievām un īsām adatiņām lielā ātrumā automātiskā režīmā, vienādā dziļumā, nesāpīgi) vai manuāli ar šļirci ievada mikroskopiskas dozas ārstniecisku līdzekli. Tā sastāvu izvēlas atkarībā no problēmas.

 

Tiek izmantots „kokteilis”, kurš uzlabo ādas mikrocirkulāciju un elastību, kā arī, vajadzības gadījumā, nostiprina kapilāru sieniņas pie kuperozes. Ievadītie preparāti iedarbojas ilgstoši, kā arī tiek gūts papildus efekts, vienlaikus iedarbojoties uz ādas receptoriem. Tiek veikti vairāki seansi (4-7). Anti-aging gadījumā pielieto vitamīnu kompleksu, mikroelementus un aminoskābes, kas nodrošina normālu ādas bioloģisko balansu, atjauno ādas olbaltumu struktūru, paātrina metabolisko reakciju un regulē šūnu darbību.

 

Galvenais mezoterapijas efekts ir tas, ka tiek pielietots individuāli izvēlēts ārstniecisko vielu maisījums, kas likvidē radušos problēmu. Procedūra ir fizioloģiska, nav vecuma ierobežojuma, efekts ir ilgstošs, praktiski nav kontrindikāciju.

 

Procedūrās tiek izmantoti Laboratoires FILORGA Paris preparāti NCTF135 un NCTF135 HA. Šos preparātus veido hialuronskābe un 55 barojošas aktīvās sastāvdaļas, kas sekmē ar novecošanos saistīto ādas tvirtuma zudumu un nepilnību profilaksi un novēršanu. Atveseļo un dziļi mitrina ādu, kam trūkst mirdzuma, tonusa, elastības un tvirtuma. Preparātos esošā hialuronskābe kompensē dabisko endogēnās hialuronskābes zudumu un atjauno dermas blīvumu. Hialuronskābes spēcīgais higroskopiskais potenciāls ļauj piesaistīt ūdeni apjomā, kas 30 reizes pārsniedz tās tilpumu. Tā nodrošina arī lielisku ādas atjaunošanu, iedarbojas uz šūnu vairošanos un regulējot ādas mikrocirkulāciju.

 

 

Preparātu sastāvā esošie:

 • 14 vitamīni, kuri stimulē svarīgākās šūnu funkcijas,

 • 24 aminoskābes veicina elastīna un kolagēna produkciju,

 • 6 koenzīmi katalīzē audu bioķīmiskās reakcijas, 

 • 5 nukleinskābju bāzes aktivizē šūnu savstarpējo saskarsmi, 

 • 4 minerālvielas novērš un iedarbojas uz ādas nepilnībām, 

 • 2 antioksidanti samazina brīvo radikāļu sintēzi.

Mikroadatu terapija

Metode, kas uzlabo ādas izskatu, tekstūru un kopējo kvalitāti. Izmantojot smalkas adatiņas, lai sadurstītu ādu, dermas slānī tiek izveidoti kanāliņi- tas pastiprina kolagēna un elastīna sintēzi un palīdz ievadīt aktīvās sastāvdaļas. Progresīvo transdermālo mezoterapijas kokteiļu klāsts risina visas problēmas, kas saistītas ar ādas sausumu, pigmentāciju, rētām, paplašinātām porām, kā arī matu izkrišanu un.c.

Veic kursā 2-8 procedūras ik pēc 10-14 dienām, atkarībā no ādas stāvokļa.

Filleru injekcijas

Injekcijas tiek veiktas ar preparātiem:

Filorga-logo.png
juvederm-logo.png

Filleru injekcijas ir mazinvazīva kosmētiskā procedūra, kura ādā aizpilda grumbas un krunciņas. Pēc ievadīšanas zemādā dod sejas apjomu, liftinga efektu, piepaceļot audus, koriģē sejas ovālu. Atkopšanās laiks pēc tās ir īss.

Jauna cilvēka ādu no iekšienes mitrina hialuronskābe- dabiskas izcelsmes polisaharīds. Hialuronskābe absorbē mitrumu un uztur ādai vajadzīgo mitruma līmeni, tādējādi nodrošinot jauneklīgu izskatu. 

Ar gadiem hialuronskābes daudzums ādā samazinās-āda kļūst sausa un zaudē savu tvirtumu. Parādās grumbas un krunkas. Gravitācijas ietekmē āda kļūst nokarena un veidojas krunciņas. Juvederm preparāti ir uz hialuronskābes bāzes veidoti gēla filleri. 

Katrs no šiem maigās un viendabīgās konsistences gēla preparātiem ir specifisks un domāts īpašiem audiem. Gēls tiek injicēts zem ādas ar  ļoti tievu adatu. Tas aizpilda grumbas un krunciņas, piešķirot ādai apjomu. Gēlā esošā hialuronskābe palīdz saglabāt ādā mitrumu. Atkarībā no procedūras un produkta, efekts var saglabāties līdz pat 18 mēnešiem. 

Filleri ir vienīgais veids, kā atjaunot hialuronskābi ādas dziļākajos slāņos. Juvederm sastāvā ir lidokaīns, anestezējošs līdzeklis, kas padara procedūru daudz komfortablāku.

Ar gadiem lūpas zaudē apjomu, kļūst plānākas un to kontūras vairs nav tik izteiktas. Virs lūpu malas veidojas tievas vertikālas līnijas, kas rodas , lūpas savelkot. Laika gaitā sejas vidusdaļa zaudē apjomu. Šīs problēmas risina injicējot Juvederm fillerus, kuri piešķir lūpām apjomu un formu, piepaceļ nolaistos lūpu kaktiņus, izlīdzina grumbas ap muti un atjauno jauneklīgu vaigu līniju, akcentējot vaiga kaulu līniju.

Sniedz maigu liftinga efektu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Iespējama rētu korekcija.

Hyalual

Injicējamo produktu līnija, kas veltīta ar novecošanos saistīto ādas izmaiņu korekcijai un sejas aprišu harmonizēšanai.

Divkāršas sinerģijas efekta tehnoloģija:

Hialuronskābe

 • piedalās pretiekaisuma mediatoru aktivācijā

 • atjauno un uztur ādas mitruma līmeni

 • piedalās ādas bāzes strukturālo proteīnu sintēzes stimulācijā

 • nodrošina audu mehānisku atbalstu

Dzintarskābe

 • sekmē mikrocirkulācijas atjaunošanu un limfātiskās drenāžas aktivāciju

 • stimulē fibroblastu mitohondrijus

 • piemīt spēcīgs antioksidantu efekts

 • optimizē atjaunošanās un reģenerācijas procesus

 • piedalās ādas bāzes strukturālo proteīnu sintēzes stimulācijā

Produkti 

 • Xela Rederma 1,1%

 • Xela Rederma 1,8%

 • Xela Rederma 2,2%

 • Electri

Šie preparāti mazina ādas tūskainību, stimulē limfātisko atteci, uzlabo mikrocirkulāciju, veic audu detoksu, mazina noguruma pazīmes, atjauno ādas mitruma balansu , padara ādu tvirtāku, samazina pigmentāciju, izlīdzina ādas mikroreljefu, sekmē ādas mirdzumu, liftinga efekts.

 

Veic 4 injekciju kursu ar 3-4 nedēļu intervālu, preparātus izvēloties, izvērtējot ādas stāvokli un vajadzības. Preparāta ievadīšana ādā var būt papulu veidā, lineāri retrogādā ar kanulu un mikroadatām (0,5-1,2mm  penetrācijas dziļums ādā ),kas ir alternatīva injekcijām ( pēc procedūras nav papulu, nav asins  izplūdumu, trīs apstrādes zonas 15 min.)

Veic kursā 2-8 procedūras ik pēc 10-14 dienām, atkarībā no ādas stāvokļa.

"SoftRay"– atjaunināšana jeb Biorevitalizācija ar lāzeru

Ādas veidojumu un kārpu likvidācija.png

Ir zināms, ka pirmās novecošanās pazīmes kļūst redzamas jau pēc 25 gadu vecuma. Āda pamazām zaudē turgoru, paliek sausāka un ļenganāka, parādās pirmās krunciņas. Šie procesi ir izskaidrojami ar hialuronskābes daudzuma samazināšanos ādas starpšūnu vidē.

Hialuronskābe atbild par normālas vielu maiņas norises procesiem ādā:

 • lai tā būtu elastīga (stimulē fibroblastu aktivitāti, kuri atbild par kolagēna un elastīna izstrādi),

 • ar pietiekamu mitruma daudzumu (saista un notur ūdeni starpšūnu telpā).

Inovatīva procedūra "SoftRay atjaunināšana" balstās uz hialuronskābes balansa atjaunošanu ādā, ko panāk ar speciālu gēlu, kas satur fragmentētas un standarta hialuronskābes molekulas, kuras tiek ievadītas ādā ar zemas intensitātes lāzera stariem. Iedarbojoties uz ādu ar zemas intensitātes lāzera staru, atveras transporta kanāli, caur kuriem var ādā iekļūt aktīvās vielas. Fragmentētās mazmolekulārās hialuronskābes frakcijas viegli pārvar epidermas barjeras un iekļūst ādā. 

Lai hialuronskābe varētu parādīt savas īpašības, tai vajag atkal polarizēties, veidojot sākotnējo struktūru un apjomu. Un tas ir iespējams, iedarbojoties uz šo molekulu ar lāzera starojumu. Lāzera biorevitalizācijas procesā izmanto zemas intensitātes lāzera starojumu, kas tuvs infrasarkanajam diapozonam.

Hialuronskābei piemīt īpašības pievilkt un noturēt ādā ūdeni. Tam paliekot starpšūnu telpā, tiek saistīts un noturēts ādai nepieciešamais ūdens daudzums. Šis process nodrošina veselīgu un mirdzošu izskatu. 

 

Lāzera staram, iedarbojoties uz ādas šūnām, tiek aktivizēts sintēzes process:

 • pastiprinās endogēnās hialuronskābes, olbaltumu un nukleīnskābju sintēze, kas nodrošina ādas plastiskās un imūnās īpašības; 

 • uzlabojas asinsrite, limfas attece.

"SoftRay" atjaunināšanas procedūra

ir pilnīgi nesāpīga, relaksējoša, neveido ādā mikrotraumas. Neveido abstinences sindromu, jo pēc izietā procedūru kursa paša organismā izstrādātās hialuronskābes daudzums nesamazinās, bet tieši otrādi – paliek intensīvāks.

Svarīgi, ka procedūra atrisina 2 galvenos uzdevumus: 

 • atjauno hialuronskābes normālo līmeni ādā,

 • stimulē paša organisma endogēnās hialuronoskābes sintēzi.

Rekomendējamais kurss

5–7 procedūras 1–2 reizes nedēļā ar uzturošo terapiju 1 reizi mēnesī. Kursu var atkārtot 3–4 reizes gadā.

Šī procedūra var tikt lietota:

 • kā pastāvīga mitrinoša programma, 

 • kā arī kompleksās terapijas ietvaros: kopā ar pīlingiem, mezoterapiju, kontūrplastiku, aknes terapijā un striju terapijā, 

 • efektīvi darbojas arī kā uzturošās terapijas metode starp biorevitalizācijas injekciju kursiem, filleru un mezodiegu darbības paildzināšanai.

"SoftRay" atjaunināšanas procedūras indikācijas:

atoniska, ļengana, sausa āda;

 

sīkgrumbainā tipa ādas novecošana;

 

lokālas vecuma izmaiņas ādā – perorālā un periorbitālā rajonā;

 

fotonovecošanās ar ādas hiperpigmentāciju;

 

sagatavošanās pirms intensīvas sauļošanās;

 

hialuronskābes filleru potencēšana un prolangēšana;

 

ādas sagatavošana pirms dziļiem pīlingiem, mikrodermabrāzijas un plastiskām operācijām;

 

rehabilitācija pēc agresīvām procedūrām;

 

rētu korekcijas.

Lāzera biorevitalizācijas priekšrocības atšķirībā no citām metodēm

Fono- un elektroforēze bojā hialuronskābes molekulāro struktūru, jo pie ievades ādā ar elektroimpulsiem, tās tiek uzlādētas  un ādā nenotiek nepieciešamie procesi.

Elektroporācijas metode – tiek ūdenī šķīstošās vielas ievadītas caur ādas epidermālo barjeru ar elektriskiem impulsiem, izmantojot gāzes plūsmas kinētisko enerģiju vai divfāzisko ūdens/gāzes plūsmu. Viela nedrīkst būt viskoza un tai jābūt ūdenī šķīstošai. Arī ar šo metodi nevar nodrošināt ādas vielmaiņas procesiem nepieciešamās hialuronskābes (pat ļoti mazā koncentrācijā hialuronskābes šķīdums ir ļoti viskozs) ievadi.

Tādēļ zinātnieki atklāja, ka zemas intensitātes lāzers ar speciāli piemeklētu staru garuma diapazonu nodrošina fizioķīmiskos un bioķīmiskos procesos izveidotas mazmolekulāras hialuronskābes ievadi ādā, kur lāzera staru iedarbībā molekulas atkal polarizējas – veidojas organismam nepieciešamā lielmolekulārā hialuronskābe, kas nodrošina ādā visus iepriekšminētos procesus.

Sejas kosmetoloģiskās procedūras

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Ķīmiskais pretnovecošanās glikolskābes pīlings no "Filorga"

Piedāvājam glikolskābes pīlinga procedūras ar vairāku koncentrāciju šķīdumiem:

 • GLYKOPEEL® 20% (speciāli pacientiem ar īpaši jutīgu ādu), 

 • GLYKOPEEL® 50% (pacientiem ar jutīgu ādu), 

 • GLYKOPEEL® 70% (pacientiem ar normālu ādu).

 

Glykopel ® tiek efektīvi izmantots:

 • ādas reljefa izlīdzināšanai, 

 • sīku grumbu korekcijai, 

 • cīņā ar hiperpigmentāciju un 

 • aknes ārstēšanai.

Procedūras pamatā ir ādas virsējā slāņa daļēja nolobīšana / attīrīšana, izmantojot glikolskābi. Pateicoties ķīmiskā pīlinga efektivitātei, tā ir viena no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām cīņā ar ādas novecošanas, jo:

 • procedūras laikā tiek stimulēta ādas šūnu atjaunošanās – āda kļūst elastīgāka, jauneklīgāka un starojošāka,

 • preparāta sastāvā esošām vielām piemīt balinošas īpašības, nodrošinot ādas virspusējās pigmentācijas mazināšanos,

 • ķīmiskais pīlings samazina raga zvīņu sabiezējumus, sīkās grumbiņas un aizkavē jaunu grumbiņu veidošanos,

 • ķīmiskais pīlings uzlabo dažādu ikdienā lietojamu kosmētisko līdzekļu efektivitāti,

 • pateicoties pīlinga nolobošai darbībai, tiek iztīrīti tauku dziedzeru izvadi un sašaurinātas poras.

Ķīmiskais pilings

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Procedūra, kuras laikā tiek radīts ārsta kontrolēts ādas kairinājums, lai veidotu ādā,  vietēja rakstura rakstura stresa situāciju, kas maksimāli stimulē dabiskos ādas pašregulācijas un atjaunošanās procesus. 

Tiek nodrošināta vienmērīga ādas virskārtas nolobīšana, šūnu stimulācija, mitrināšana, pretiekaisuma un antioksidējoša darbība, izmainītas pigmentācijas normalizācija.

Laboratories Filorga Glikopeel - pirmais ķīmiskais pīlings ādas virskārtai, kas veicams 4 fāzēs ar secīgu pH maiņu. Saistot pirmo sākotnējo fāzi ar pēdējo atjaunojošo fāzi, tiek nodrošināta maiga procedūra, kas sniedz tūlītējus, acīmredzamus rezultātus bez vajadzības uz laiku sociāli izolēties. To iesaka cīņai pret grumbām, ādas elastības zudumu, blāvu sejas toni, hiperpigmentāciju, mikrocistisko akni un ādas nepilnībām visiem ādas tipiem.

Gikopeel sastāvā esošā:

 • glikolskābe pateicoties keratolītiskajam īpašībām, attīra ādu un piešķir tai mirdzumu;

 • zīdkoka ogas, brūnaļģe, E vitamīns cīnās pret brīvajiem radikāļiem, mazina iekaisumu, ierobežojot

 • eritēmu veidošanos un nodrošina ādai saudzīgu procedūru;

 • A un C vitamīns dod pretgrumbu efektu;

 • Kojskābe un miltene koriģē ādas virskārtā esošos pigmentācijas plankumus, inhibējot tirozināzes aktivitāti.

Medi+derma by sesderma

Dermato- onkologs dr. Ilze Lokmane.png

Azelīna pīlings - azelīnskābei ir pretiekaisuma, antiradikāļu un asinsvadu nostiprinoša iedarbība.

 • samazina sebuma izdali ādā, 

 • kontrolē hiperkeratozi, 

 • ir antibakteriāla iedarbība, 

 • inhibē tirozināzi, izlīdzinot ādas toni, 

 • nedod mikroorganismiem rezistenci, 

 • risina ādas hiperpigmentācijas problēmas, aknes un postaknes problēmas.

Atšķirībā no parastajiem pīlingiem, produkti ar apzīmējumu NANOTECH ir veidoti pēc inovatīvas tehnoloģijas, kur selektīvi notiek aktīvo ingredientu transportēšana un izdalīšanās paredzētā ādas dziļumā. Aktīvie ingredienti iekapsulēti transporta nano izmēra vezikulās, kuras sastāv no divkārtīgas lipīdu struktūras, kas identiski atbilst cilvēka šūnu membrānai. 

Aktīvajiem komponentiem viegli sasniegt to zonu, kur tie ir reāli efektīgi-augšējo, vidējo vai apakšējo epidermas slāni, basālo membrānu, papillāro vai retikulāro dermas slāni.

Ferulac pīlings ir ar izteiktu antioksidantu darbību, aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem aktivizējot E un C vitamīnus. Nodrošina ādas aizsardzību no UVA-un UVB- stariem. Kontrolē tirozināzes aktivitāti, palīdzot izbēgt no pigmentācijas plankumiem ādā. Inhibē elastāzi, kura ārda elastīgās šķiedras.

Retinola pīlings- paātrina mitozi, pastiprina enzīmu aktivitāti un normalizē keratināzi. Baro ādu, lai nerastos grumbas, samazina esošo grumbu dziļumu un uzlabo ādas elasticitāti, balina pigmenta plankumus.

Jaunums!!!
RETIX.C Professional

retix-c.jpg

Iesaku franču farmaceitiskā uzņēmuma  zīmola “RETIX.C Professional” veidoto produktu sejas procedūras. Tajās izmanto efektīvi un droši dažādu A un C vitamīnu formu kombinēšanu, lai atjaunotu ādas dzīvīgumu.

RETIBOOSTER - ar 6% retinolu un 2% -TGF augšanas faktora aktivatoru, kurš daudzveidīgi iedarbojoties, atjaunina ādu šūnu līmenī. Apvienojumā ar C vitamīnu, ferulskābi, pienskābi un niacinamīdu dod spēcīgu antioksidatīvu un spilgtinošu iedarbību.

Indikācijas: 

- ādas tvirtuma un tonusa zudums,

- dažādu iemeslu izraisītas ādas krāsas pārmaiņas

- redzamas grumbas

- ādas nepilnības-paplašinātas poras, aknes radīti bojājumi, melnās pinnes, neviendabīga ādas tekstūra.

Kursā 3 procedūras ar 3-4 nedēļu intervālu.

Viedā DNS terapija - jebkurā vecumā piemērota antioksidantu terapija ādas elastības, mirdzuma un jaunavīga izskata atjaunināšanai. Procedūrā ietilpstošās vielas veicina ādas šūnu DNS atjaunošanās procesus.

Indikācijas:

- ādas toņa izlīdzināšana,

- apsārtuma mazināšanai

- ādas tonusa un elastības zudums atjaunošanai

- ādas blāvums, fotonovecošanās,

- priekšlaicīga ādas novecošanās.

Kursā 3 procedūras ar intervālu 3-4 nedēļas.

Progresīvu biostimulantu  mezoteerapija ar mikroadatām – bagātīga sastāva līdzekļi, kuru pamatā ir nukleotīdi, aminoskābes un peptīdi, kas nodrošina daudzpusīgu bioloģiski atjauninošu iedarbību.

Jaunums!!!

Jaunās paaudzes ādas pacelšana ar šķīstošajiem diegiem

thesera.jpg

Procedūru THESERA L izstrādājis Korejas Dermatoloģijas zinātniskais institūts

Procedūras pamatā ir tehnoloģija, kas radusies Dienvidkorejas biomedicīnas pētījumos. Šķīstošie fibroīna proteīna pavedieni tiek nesāpīgi uzklāti uz ādas bez adatas. Inovatīvā nanotehnoloģija (aktīvās sastāvdaļas ir iekapsulētas nano izmēra nesējos) nogādā iekapsulētās aktīvās sastāvdaļas dziļākajā ādas slānī, kas veicina efektīvāku iedarbību.

 

Šī procedūra nodrošina ilgstošu rezultātu ar izcilu liftinga efektu, ādas elastības uzlabošanos, grumbu samazināšanos, ādas mirdzumu un jaunāku izskatu.

 

Procedūru veic bez adatas, nav pietūkuma, zilumu.

 

Efekts manāms uzreiz.

 

Procedūras ilgums apm. 1 stunda.

 

Lai panāktu ilgstošu efektu, ieteicamas 2-4 procedūras ar 2-3 nedēļu intervālu.

Izcilā mitrinošā procedūra THSERA H

Izstrādājis arī Korejiešu Dermatoloģijas zinātniskais institūts

 

Procedūras pamatā ir ūdens kanālu aktivizēšana- nodrošina mitruma ieslēgšanu ādas šūnās, uzlabo elastību un padara ādu mirdzošu.

 

To panāk ar speciālu gēlu,kurš paaugstinot ķermeņa temperatūru ,atver ūdens kanālus; stimulējot parasimpātiskos nervus, tiek izvadīti esošie netīrumi un atjaunojas ādas mitrināšanas spējas. Tiek veicināta skābekļa piegāde, lai šūnas aktivizētos.

 

Procedūrā veic speciālo THESERA H liftinga masāžu, kura stimulē limfmezglus un izvada atkritumus no ādas.Stimulējas asinsrite un šūnu vitalitāte.Uzlabojas ādas elastība.

Jauna Granātābolu-ingvera sejas procedūra no Sothys

Profesionāla sejas ādas procedūra,kam pamatā ir organiski augu ekstrakti, vitāli nepieciešami vitamīni un mikroelementi, kuru īpašības atbilst ādas vajadzībām, aromāti „gardēžiem” un ieskaujoša rāmuma atmosfēra.

 

Granātābola ekstrakts ir spēcīgs antioksidants, bagāts vitamīniem un mikroelementiem. Tam ir

- atjaunojoša iedarbība uz ādu,

- stimulē kolagēna sintēzi,

- uzlabo ādas mikrocirkulāciju.

 

Ingvera ekstrakts atjauno ādas enerģētisko līdzsvaru un tam piemīt spēcīgs pretmikrobu efekts, samazina ādas nogurumu un atjauno starojumu.

 

Plastificējošai maskai ar marakujas ekstraktu ir tūlītējs liftinga efekts.

Pakalpojumu cenrādis

Ārsta konsultācija 

40.00

Receptes atjaunošana (jābūt 1 reizi) 

20.00

Dermatoskopija 

10.00

ādas veidojumu analīze

Citoloģiskā analīze

5.00

Kriodestrukcija

no 10.00-15.00

par 1 vienību 7.50; par 1 laukumu 15.00- 20,00

Elektroekscīzija

par 1 vienību

Mezoterapija

manuāli vai ar nanopore turbo- rolleri, cena atkarībā no korekcijas apjoma

Pretgrumbu injekcijas un sejas ovāla korekcija

ar Juvederm preparātiem; cena atkarībā no korekcijas apjoma

Biorevitalizācija

ar Juvederm, Filorga preparātiem, cena atkarībā no korekcijas apjoma

Lāzera Biorevitalizācija SoftRay

70.00

Sejas procedūra 

60.00

masāža, tīrīšana vai pīlings

Auss ļipiņu caurduršana

25.00

Skropstu, uzacu krāsošana    

(precizēt)

Uzacu korekcija

(precizēt)

Vaksācijas

Bikini zona    

(precizēt)

Kājas 

(precizēt)

Paduses   

(precizēt)

Seja     

(precizēt)

Cenas ir norādītas EUR

bottom of page